Club & Co

 

CLUB & CO SLOTSHOW.

Op zaterdag 5 december vanaf 19 uur in zaal De Spiraal in Geraardsbergen.

De CLUB & CO SLOTSHOW, 126 clubs en verenigingen uit de streek, onder één dak !!

Het wordt een spetterende muziek- en dansavond met als hoogtepunt de trekking van de de Club & Co quiz tickets. 

Welke clubs en verenigingen vallen er in de prijzen?

Ook jij kan er bij zijn! Zaterdag 5 december vanaf 19 uur tijdens de CLUB & CO SLOTSHOW. 

De toegang is GRATIS.

Met speciale dank aan iedereen voor de steun om dit evenement mogelijk te maken, en in het bijzonder onze hoofdsponsors:

Keurslagerij De Cock, Domocura dienstencheques, Kevin Temmerman spoor-, grond- en wegenwerken, Café 'Bij Geert' en Stammenee Komlamour.

We bedanken onze wekelijkse sponsor BAKKERIJ LEKKERBEK (vroeger bakkerij Vercleyen) Geraardsbergsestraat 4, in Deftinge. 

Bedankt Nadine en Peter om iedere week een mandje heerlijke mattentaarten te schenken aan onze gasten die hun club of vereniging vertegenwoordigden in het programma.

 

Concept

Een programma voor en door clubs of verenigingen

Gedurende twee uur werd uw club of vereniging in de schijnwerpers gezet.

Dit alles werd in goede banen geleid door presentator Hugo De Praatpaal. 

Op het einde van het programma werd de vertegenwoordiger van de club of vereniging onderworpen aan een (gemakkelijke) quiz met twee meerkeuze antwoorden. Er werden vijf vragen gesteld over de meest uiteenlopende onderwerpen. Bij ieder goed antwoord ontving de club of vereniging een ticket waarmee men kans maakt om in de prijzen te vallen. 

Alle deelnemende clubs worden uitgenodigd op een DANSPARTY op 5 december 2015 in JC De Spiraal te Geraardsbergen. 

 

Volgende verenigingen namen deel : (okt 2014 - juni 2015)

04/10/14 : Concertband Cecilia (Catherine Godfroid en Jan Coppens)

11/10/14 : Dorpsraden Geraardsbergen (vertegenwoordigd door burgemeester Guido de Padt)

18/10/14 : Kern Geraardsbergen - 26 mini voetbal ploegen (Olivier De Schuiteneer en Emmanuel Lion)

                Real Geraardsbergen - 1ste nationale minivoetbal (Christoff Everard en Edgard De Schuiteneer)

25/10/14 : Basketbalclub Wezen-Vrienden (Luc Van Der Putten en Peter Holvoet)

01/11/14 : Geen uitzending

08/11/14 : Vogelvereniging 'De Pestvogel' met Thomas José (voorzitter), Watthé Werner (clubblad verantwoordelijke) en Watthé Wim (Webmaster)

15/11/14 : Musicbands: The Crowd (Chris Somers), Heart & Soul (Michel De Clercq en Luc Van Der Putten), The Young Dreamers (Gustaaf Van Craenenbroeck en Rudi De Cremer), Dirk JJ Buydens & The Jammers

22/11/14 : Voetbalclubs Olsa Brakel (voorzitter Stephan V.D. Berghe), KSV Geraardsbergen (ondervoorzitter Paul Deprez), Sparta Geraardsbergen (telefonisch interview met voorzitter Yanis Duwyn, Jong Geraardsbergen (secretaris Karla Bronselaer), VC Eendracht Deftinge (schatbewaarder Pieter De Tandt) en FC Bonanza (secretaris Jean Pierre Hertveldt). FCE Moerbeke gaf forfait ingevolge interne clubredenen.

29/11/14 : Toneelverenigingen: Nieuw Ophasselts Toneel (Wim Dehenau en Sandy Sevenois), Nut En Vermaak (Didier Moreels), De Eendracht Overboelare (Marc Vandepoele), Simali (Carine D'Hose, Carlo Bruyland en Willy De Cubber)

De Koninklijke Kunstkring "Die Bronne" en Theater Kon. Rederijkerskamer St.-Pieter Vreugd & Deugd (verontschuldigd)                        

06/12/14 : 't Spelleke van Lierde met Marc Maroye, Rudy Leeman (Tiste), Gunther Roels (Fluite) en Filip De Graeve.

13/12/14 : De Koninklijke Filatelie Club (Jean Marquebreuck en Regine Roels), de Sigarenclub (Ivan Van Laethem en Willy Roelandt, voorzitter Pierre De Vos (telefonisch onderhoud) en de Whisky Club Glen Tanera (Toni V/D Meulen en Dirk V/D Schueren)

20/12/14 : Jeugdbewegingen: Chiro St-Bartel (Rut Van Eenooghe en Jonas De Guismé) en KSA Geraardsbergen (Juliaan Van Lierde en Joran Sunaert)

27/12/14: Geen uitzending --> Eindejaarshow 'De Mooiste Muziekmix Allertijden'

03/01/15 : Liefdadigheid: Welzijnsschakel Steksken (Ann Van Nieuwenhove, Ann Fonteyne en Jonas D' Haenens), Hope For Children (Lars Nissens, Aiko en Yendel Lintermens) en SOS Wilde Dieren (Nancy Van Liefferinge en Filip Berlengee)

10/01/15 : Rode Kruis Afdeling Geraardsbergen (Kris Beernaert, afdelingsvoorzitter en Jimmy Somers, afdelingssecretaris en afdelingsverantwoordelijke communicatie & werving.

17/01/15 : Strip Festival Geraardsbergen (Staf Sunaert, Ingrid De Vuyst) Indoor Vliegclub 'Crash' (Jean-Marie Van Den Berghe)

24/01/15 : Gevechts-, Krijgs- & verdedigingssorten: Jiu-Jitsu Club Fuji Yama (Jan Cauchie en Sandy Ketsman); Aikido Renshin (Walter Taildeman); Karateclub Shotokan (Stephane Duran Lozano en Luc Wasteels) & Judoclub Grimminge (Hendrik Ysebaert en Wouter Restiaen). Verder hadden wij ook nog een telefonische interventie met The Panther Boksclub (Hovhannes Hovo Zhamkochyan) en konden de luisteraars van Radio Delta luisteren naar een vooraf opgenomen interview met Gino Wijnants van de Progressive Self Defence.

31/01/15 : Serviceclubs: Inner Wheel (Katty Carion); Rotary (Patrick Gryspeirt); Lions (Alain Grijseels en Wim Goessens); Fifty-One (Guy De Schrijver) en voor de Kiwanis (Fernand Bourry en Luc Van Schoors)

07/02/15 : Dansgroepen: BXS (Nadine Torrekens); Dizzy Dance (Iris De Cubber en Evelien Moderie); Dance Divine (Virginie Cromphaut, Kim De Beck en Ellen Vanbockstael) en Danceprogress (Arman Eranosjan en Carine Van Der Eecken)

14/02/15 : Padstappers Geraardsbergen (Koen Delplace), Atletiekclub Geraarsbergen (ACG) (Lutgarde & Luc Van Lierde)

21/02/15 : In het kader van het krakelingenfeest van zondag 22 februari: Reuzengilde (Robin Ronsyn, Kevin Matthys en Mathieu Stukkens), Krakelingencomité (Schepen van cultuur Kristin Vangeyte, Koen Van Bossuyt, Jef Merckaert en de Belleman van de stad Geraardsbergen Pieter Pools.

28/02/15 : Kaatsclub 'Op en Over' Grimminge (voorzitter, Gilbert Gommers en bestuurslid Karel De Smet), Badminton Club G'bergen (BCG) (voorzitter Koen Van Der Schueren en bestuurslid Sofie Godfroid).

07/03/15 : Koninklijke Duivenliefhebbers Maatschappij 'Eerlijk Duurt Langst' Moerbeke (voorzitter Pierre De Rijst en ondervoorzitter Isabel De Rijst), Duikschool 'Gobio Divers' G'bergen (PR en instructeur Joeri Van Liefferinge en de materiaalmeester Tom Van Rijkel)

14/03/15 : Hondenschool 'De Dendervallei' (secretaris Kathy Van Der Putten en haar dochter Doriene Pevenage), Volleybalclub 'Richa Michelbeke' (voorzitter-manager Karel Van Den Berge en secretaris-ploegbegeleider Sonia Van Cauwenberghe), De Radioamateurs (Freddy De Schuiteneer en Peter Roosens).

21/03/15 : Schaakclub 'Van Pion tot Dame' (voorzitter Luc Matthijs en de secretaris Dirk Flamée), Koninklijke Vrijschutters Geraardsbergen (secretaris Anne-Marie Meerpoel en penningmeester Norbert De Ville), Biljartclub 'KBC Ons Huis' (secretaris Walter Temmerman en penningmeester / sportbestuurder Nico Mangelinckx)

28/03/15 : Fotoclub 'De Krakeling' (voorzitter André Turrekens en de secretaris en webmaster Bernadette Stevens), Video- en filmclub KVM 'Geeraard' (voorzitter Pascal Hylebos en clublid Willy De Cubber)

04/04/15 : Museum 't Aloam Viane (Familie Merckaert, Herman, Jef en Greta De Saeger), Musea Geraardsbergen (vzw voorzitter Edmond Van Den Hole)

11/04/15 : Jeugdraad Geraardsbergen (Laura Van de Ponseele, Annelies De Raymaeker en Sarah Vanden Herrewegen), Studentenclub 'Geeraard' (Erwin Franceus, Jonas Thoonen en Erwin Van Buylaere), Studentenclub 'Kinneke Baba' (An Pletinckx en Nathan Mignon)

18/04/15 : De Hengelbengels Vis sportclub Brakel (voorzitter Kim De Staercke, en zijn twee event coördinatoren, Dieter Van Waeyenberge en Bart Rousseau) en Wings Of Memory (Stefan Delannoit en Omer "Boomer" V.D. Bosch)

25/04/15 : de Koninklijke Maatschappij der Volkstuinen VZW Geraardsbergen te gast in de studio (zij werden er vertegenwoordigd door de voorzitter, André Depelseneer en bestuurslid, Eddy Praet). Voor het Ideeënhuis werd wegens tijdsgebrek van de voorzitter, Marcel De Sloover de dag voordien een interview afgenomen en werd de quiz door één van zijn medewerkers Raf Van Melckebeke via de telefoon rechtstreeks in de uitzending afgehandeld. 

02/05/15 : Geen uitzending

09/05/15 : Broederschap Geraardsbergse Mattentaart ('Prince' Roger Flamant) en Broederschap Manneken Pis (grootmeesters Chris De Nooze en Erwin V D Bossche)

16/05/15 : 2PK Wet Dream Racing-Team (voorzitter Staf Mertens en chef stand Werner Vercleyen en Concrete Skatepark 'The Hills' De officiële opening van het park is op 23/5. We gingen op 15/5 langs bij Lode Clemhout, de voortrekker van de skaterskern. We gingen ook een kijkje nemen aan het park zelf en lieten enkele skaters aan het woord (Florian & Sybren). Tijdens de live uitzending mochten we schepen van sport, Véronique Fontaine, verwelkomen en werd schepen van jeugd, Fernand Van Trimpont, telefonisch gecontacteerd.

23/05/15 : Polybelvrienden Viane (Lynn Boeykens en Stefanie Tondeur), TC Velina (Philippe De Norre), Wielerclub Velina (Rudy Pevenage en Jo Van Wijmeersch), Wielerclub Cam Cole (Rudy Lemmens)

30/05/15 : Runball Rally (Dimitri Bruenin), OKRA Geraarsbergen (Firmin D'Hooge en Michel Sadones)

06/06/15 : Vriendenkring Vrijwillige Brandweer Geraardsbergen (Philippe Dugernier, Danny Eggermont en Jurgen De Glas), Belgian Beetle Club (Veronique De Proft en Liliane Remory)

13/06/15 : Verenigd Handelscentrum Geraardsbergen (Rudy Frederic, Katty Carion), Comité Orange I Grimminge (Leonce Nachtergaele

20/06/15 : 10e Memorial Gebroeders Delannoit (Stephan Delannoit), Zangkoor 'De Fall' (Yolande Godyns, Albert Gosseye, Willy Legrand)

27/06/15 : Internationaal Hooghuys Draaiorgel Festival (Luc Bal, Jimmy Godaert), Tafeltennis Club Geraardsbergen TTC GEMO (Tania Bonnewijn, Samantha Vandendriessche, Glenn Matté en Diego Van den Brande)

________________________________________________________________________________________________________________